Justitz Alfréd (Nová Cerekev 1879 - 1934 Bratislava)
Studie ženského aktu, signováno a datováno vpravo dole A. Justitz 24, na zadní straně razítko "vystaveno v Mánesu 1927", uhel a rudka/papír, 47,5 x 37 cm (výřez pasparty), pasparta, sklo, lehce poškozený rám (Šm)
28.11.2015 - 14:00
- Dosažená cena: **
CZK 17.000,-
CZK 20.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 14.000,-
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 28.11.2015 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Hotel Marriott, Prague |
Prohlídka: | 21.11. - 28.11.2015 |